Produkty

Drevené eurookná

Ponúkame Vám širokú škálu drevených eurookien, ktoré sú vyrobené pomocou moderných technológii z prírodných materiálov.
Drevené okná sú okná s dlhoročnou tradíciou a životnosťou. Vďaka použitému prírodnému materiálu sú ekologické a pôsobia hrejivým a príjemných dojmon. Základným materiálom pre výrobu je lepený trojvrstvý hranol najčastejšie z drevin smrek, meranti a dub.Nová generácia okien z europrofilov prináša celú radu výhod, napr. dlhoročnú životnosť, nízku hmotnosť, výborné tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Dokonalú tesnosť zaisťuje trvalé pružné celoobvodové silikónové tesnenie. Zasklenie je prevedené izolačným dvojsklom s veľmi malou tepelnou priepustnosťou. Kvalitu uzatvárania, ľahkú ovládateľnosť a plnú funkčnosť eurookien umožňuje celoobvodové kovanie MACO. Toto kovanie umožňuje viac polôh okna ( otvárané, sklápacie, mikroventilacia). Pre úplnosť ponuky vyrábame balkónové dvere euro s možnosťou otvárania a sklápania a mikroventiláciu. Tiež vyrábame oblúkové okná, balkónové dvere posuvné, prípadne podľa požiadaviek zákazníka. Povrchová úprava je prevedená základným náterom proti pliesňam, hubám a vrchný vysokokvalitný náter lazúrov zn D&M.

 

Tvary okien

Firma Drevolip sa zaoberá predovšetkým zákazkovou výrobou a preto je schopná vyrobiť ľubovoľné tvary okien podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

podrobnejší popis TU

Vchodové dvere

Vchodové dvere z masívneho dreva (lepené trojvrstvé lamely) smrek, borovica, dub, meranti v dvoch základných hrúbkach 50 mm a 68mm zárubní s celoobvodovým tesnením. V prípade potreby je možné dvere doplniť horným alebo bočným svetlíkom. Základné rozmery dverí sú 70, 80, 90 P,L. Rozmery dverí je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka.Povrchová úprava je prevedená základným náterom proti plesniam a hubám a vrchným vysokokvalitným lazurovacím lakom zn. D&M. Súčasťou ponuky je kompletný servis t.j, zameranie otvorov a montáž dverí. Dvere sú štandartne osadené bezpečnostným zámkom s vložkou FAB. Na požiadanie osadíme iný bezpečnostný zámok. Zasklenie dverí je štandartne prevedené izolačným dvojsklom 24mm so silikónovym tesnením.

Fotogaléria
 
drevolip@drevolip.sk